25 przedmiotów, których potrzebujesz w plecaku, aby wrócić do szkoły

image


Szkoła może już się zaczęła, ale czy naprawdę masz w plecaku wszystko, czego potrzebujesz?

Przygotowaliśmy łatwą listę kontrolną, która pomoże Ci się przygotować, niezależnie od tego, czy wchodzisz na ostatni rok studiów pierwszego dnia w szkole średniej. Znajdź wszystko, czego potrzebujesz, aby wypełnić swój plecak i zająć się nadchodzącymi zadaniami, testami, prezentacjami i ogólnym biznesem życiowym.

1. Plecak

Więc, nie zamierzasz trzymać plecaka w plecaku. Jest jednak nowy rok, a Twój plecak mógł w zeszłym semestrze pobić się od ciężkich podręczników, więc może nadszedł czas, aby zainwestować w nową torbę!

2. Planer

Nie mogę funkcjonować prawidłowo bez mojego planisty. Używam tego narzędzia nie tylko do planowania terminów spotkań i ważnych spotkań (oczywiście z przyjaciółmi), ale również ołówek w dowolnych i WSZYSTKICH terminach, które są związane ze szkołą, w tym spotkań projektów grupowych, godzin urzędowania profesorów i innych! Planer może pomóc Ci pozostać na torze i zorganizować Cię na tyle, abyś nie czuł, że toniesz pod lekturami, zadaniami, projektami, esejami i egzaminami.

3. Notesy
Więc mam problem. Kocham notesy i kupuję o wiele więcej, niż potrzebuję. Dobra rzecz w tym, że jestem osobą z listy. Robię listy rzeczy do zrobienia, listy zakupów, listy do moich list. (okay, nie jestem taki szalony), ale ty to rozumiesz. Notatniki wykraczają poza zwykłe robienie notatek. Nawet nie zdajesz sobie sprawy z zakresu ich funkcji, aż nagle potrzebujesz długopisu i papieru. Notatniki są szczególnie świetne, ponieważ zachowujesz więcej informacji, gdy coś zapisujesz, a nie wpisujesz na komputerze.

4. Segregatory
Trzymaj luźne papiery i arkusze zadań uporządkowane w segregatorach, abyś mógł pozostać na szczycie tego, co należy. Ułatwiaj odnalezienie tego, czego potrzebujesz, dzięki czemu możesz skupić się na osiąganiu ocen, na które zasługujesz.

5. Długopisy i ołówki
Jeśli masz notesy, to oczywiście będziesz potrzebował czegoś do pisania w nich. Czuję, że długopisy są niewytłumaczalne.

6. USB
Te sprytne małe urządzenia mogą tworzyć kopie zapasowe Twoich zadań, projektów, esejów i notatek, dzięki czemu nigdy ich nie zgubisz! Upewnij się, że zawsze masz przy sobie USB. Jeśli Twój laptop Cię zawiedzie, nie chcesz stracić wszystkiego, nad czym pracowałeś.

7. Podkreślacze
Skuteczne narzędzie do nauki. Jeśli robisz notatki ręcznie przez cały rok, użyj zakreślacza, aby zwrócić uwagę na ważne tematy podkreślone przez Twojego profesora. Istnieje szansa, że będą one na egzaminie końcowym.

8. Futerał na ołówki
Gdzie jeszcze można przechowywać długopisy, ołówki USB i zakreślacze? Lepiej mieć je posortowane w tym samym miejscu, aby nie stracić wszystkiego, co właśnie kupiłeś. A etui na ołówki nie jest tylko dla dzieci. Używam wielu piórników, żeby się zorganizować.

9. Laptop
W dzisiejszych czasach każdy student potrzebuje laptopa do pisania esejów i realizacji projektów grupowych. Odkryj niedrogie opcje dla przeciętnego studenta, aby mógł on wnieść swój wkład i ukończyć obowiązkowe zadania na czas:

10. Futerał na laptopa
Jeśli masz zamiar nosić przy sobie laptopa lub tablet w kampusie, proszę go chronić! Słyszałem tak wiele przerażających historii o tym, że uczniowie przynoszą swój laptop do szkoły (bez futerału) i mają pęknięty lub rozbity ekran. To nie jest zabawne dla nikogo. Po prostu zainwestuj w walizkę.

11. Mysz
Czuję, że myszka idzie w parze z używaniem laptopa na kampusie. Gładzik może stać się uciążliwy i skończyć się skurczami dłoni, które będziesz wyciskał przez resztę dnia. Gdy prowadzisz badania, piszesz esej, robisz notatki lub przeglądasz serwisy społecznościowe, wypróbuj przenośną mysz. Nie musi być duża ani kosztowna, ale coś kompaktowego i w podróży może uratować Twoją dłoń przed straszliwym skurczem.

 

12. Podręczniki
Podręczniki można kupić w księgarni szkolnej lub zamówić online. Jest to szczególnie proste, jeśli masz konto Amazon Prime Student!

13. Balsam do ust

To jest konieczność. Mieszkamy w Kanadzie, ludzie. Kiedy temperatura zmienia się z super suchej na gorącą, a potem na zimną, musimy chronić nasze usta. Kupcie balsam do ust z SPF i używajcie go. Pęknięte, krwawiące usta są bolesne!

14. Balsam do rąk
Podobnie jak usta, skóra może pękać i wysychać w miesiącach zimowych. Nie zapomnij trzymać balsamu w torebce, aby się przed nim zabezpieczyć. Kiedy biegniesz na zewnątrz z jednej strony kampusu na drugą, możesz być wdzięczna, że ją masz.

15. Portfel
To jest dla każdego, kto jeszcze nie zainwestował w portfel LUB dla tych z Was, którzy naprawdę, naprawdę potrzebują nowego, ale są "zadowoleni z tego, co masz". Możecie nie zdawać sobie z tego sprawy, ale te upadające portfele grożą utratą pieniędzy, co jako student jest przerażającą myślą. Chroń swoje pieniądze, inwestując w nowy portfel.

16. Szalik
Zawsze robi mi się zimno, więc mam szale, które są tak szerokie i długie, że praktycznie są podwójne jak koc. Jeśli jesteś taka jak ja, korzystaj z tych niesamowicie przytulnych rzeczy w klasach, które nie mają działającego ciepła lub klimatyzacji, która nie przestanie działać. To może uratować twoje palce przed zamarznięciem.

17. Przekąski
Czasami nie mamy czasu na śniadanie, zwłaszcza po wciśnięciu tego przycisku drzemki dłużej niż to konieczne. Trzymaj przekąski (np. batoniki granola) w torbie, aby mieć coś do jedzenia. W przeciwnym razie możesz nie skupiać się na klasie, w której siedzisz, ale na dudnieniu żołądka.

18. Butelka na wodę wielokrotnego użytku
Większość kampusów i szkół oferuje stacje napełniania wodą. Znajdź swoją i zabierz ze sobą butelkę z wodą wielokrotnego użytku. Jest ona nie tylko doskonała dla środowiska, ale także pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze.

19. Płyn dezynfekujący do rąk
Mam powiedzieć więcej?

20. Gumki do włosów
Zawsze je tracimy. Jeśli masz długie włosy, wiesz o czym mówię. Trzymaj dodatki w torbie.

21. Okulary przeciwsłoneczne
W tych dniach, w których słońce czuje się jakby paliło się w twojej duszy... albo masz kaca, okulary słoneczne są odpowiedzią.

22. Sprawa telefoniczna
Ty pewnie już jeden, ale jeśli nie, proszę rozważyć sprawę telefonu. Widziałem, jak telefony spadały w najbardziej niewygodnych momentach w stołówce, biegały do klasy, do biblioteki i zawsze następowała po nich jedna z dwóch reakcji:

  • Odciążające westchnienie
  • Ostry wdech, po którym następuje jęk
  • Nie graj na telefonie.

23. Chusteczki
Czy to z powodu zimnej pogody, czy też stresu związanego z egzaminami, wszyscy potrzebujemy chusteczek do dobrego płakania od czasu do czasu.

24. Dezodorant
Na te poranne (lub późniejsze) zajęcia, na których zapomnisz zastosować dezodorant i zaczniesz się zastanawiać, czy ten zapach pochodzi od Ciebie samego. Przynajmniej masz go w swojej torbie!

25. Miętówki / Guma
Jeśli zapomnisz umyć zęby (brutto, prawda?) lub musisz szybko odświeżyć oddech, dziąsło jest kluczowe. Warto również zauważyć, że w celach naukowych, smak mięty pieprzowej może pomóc Ci w koncentracji i zwiększeniu świadomości umysłowej. Jedzenie do myślenia!

W końcu Twój plecak może zacząć się trochę tłoczyć, więc to od Ciebie zależy, które przedmioty są naprawdę niezbędne. Miejmy nadzieję, że ta lista kontrolna pomoże Ci wybrać te niezbędne rzeczy lub pomoże Ci zapamiętać coś ważnego, o czym zapomniałeś podczas zakupów w szkole.

 

Wybór odpowiedniego plecaka