5 artykułów szkolnych, które uwielbia każdy uczeń

image

 

Każdego roku, nie potrzeba dużo czasu, aby zauważyć, co twoje dzieci używają najbardziej. Niezależnie od tego, czy biorą udział w nauce osobistej, czy na odległość, potrzeba powszechnie używanych przyborów szkolnych nigdy się nie zmienia.

Papier
Ważne jest, aby pamiętać, że papier występuje w wielu różnych stylach, z których wszystkie mogą być wykorzystane do różnych podstawowych tematów. Jeśli chodzi o pisanie, upewnij się, że rozumiesz różnicę między papierem przedszkolnym, szerokim i koleżeńskim. Papier przedszkolny daje uczniom wskazówki dotyczące pisania dużych i małych liter o odpowiednich rozmiarach; szeroki - usuwa te wskazówki, pozostawiając jednocześnie wystarczająco dużo miejsca na większe odręczne pismo; natomiast papier koleżeński jest zazwyczaj zbyt mały, by uczniowie szkół podstawowych mogli na nim pisać. Upewnij się, że masz wystarczająco dużo papieru do pisania, aby Twojemu dziecku nie zabrakło miejsca na pisanie.

Narzędzia do malowania
Prawie każdy uczeń szkoły podstawowej uwielbia sztukę. Pozwala im to wyrażać swoją twórczą stronę za pomocą formy komunikacji, która przemawia do nich i z którą się dobrze czuje. To typowo oznacza, że artykuły artystyczne są jednymi z najczęściej używanych artykułów szkolnych. Od kredek i flamastrów po kolorowe ołówki i farby wodne, istnieje tak wiele zabawnych sposobów na tworzenie sztuki. Upewnij się, że masz pod ręką wystarczającą ilość narzędzi artystycznych, które pozwalają im na ciągłe uruchamianie wyobraźni!

Klej w sztyfcie

Mówiąc o artykułach artystycznych, laski z klejem są często zapomnianym, zawsze potrzebnym wyposażeniem szkoły, które trzeba mieć na pokładzie. Pałeczki kleju są najczęściej używane w projektach artystycznych, ponieważ dodają dodatkowe elementy na różne sposoby. Są one o wiele łatwiejsze w użyciu dla małych dzieci niż płynny klej (a także czystsze). Dzieci mogą mieć trudności z przypomnieniem sobie o konieczności wymiany nakrętki na sztyfcie kleju, co powoduje dość szybkie jego wysychanie, więc ważne jest, aby mieć więcej niż myślisz!

Foldery i skoroszyty
Zachęcanie dziecka do pozostawania zorganizowanym od najmłodszych lat może być korzystne dla jego ogólnej zdolności do skupienia się na pracy w szkole i zrozumienia, co należy zrobić. Jednym z najlepszych sposobów na to jest stosowanie teczek i segregatorów. Zapewnienie im wyznaczonego miejsca, w którym będą mogły wykonywać wszystkie prace szkolne z każdego przedmiotu, ułatwia im wykonywanie zadań i znajdowanie ich w razie potrzeby. Jako bonus, upewnij się, że masz pod ręką trzy-otworowy dziurkacz, aby mogli jeszcze bardziej uporządkować segregator!

Długopisy i ołówki
Oczywiście, najczęściej używanymi przyborami szkolnymi są prawie zawsze przybory do pisania. Od rozwiązywania równań matematycznych i robienia notatek na książce do pisania opowiadań i planowania prezentacji, każdy uczeń szkoły podstawowej musi mieć do dyspozycji wystarczającą ilość długopisów i ołówków. Kończy się tusz i ołówki często się psują lub zużywają, więc upewnij się, że masz dla nich dodatkowy schowek, z którego będą mogli korzystać, gdy będą go potrzebować.

Są to tylko podstawy, które pomogą Ci zacząć myśleć o tym, czego Twoje dziecko potrzebuje najbardziej. Podczas gdy Ty możesz rok po roku przechodzić przez dylemat zakupów w szkole, program EduKit's school supply kit pozwoli Ci uniknąć kłopotów podczas wyposażania Twojego dziecka w te i inne niezbędne artykuły szkolne.